| Ukuran | Disesuaikan |
|---|---|
| Kelembaban | Tinggi rendah |
| Permukaan | Halus/Bertekstur |
| Ketebalan | 0,1mm-3mm |
| Suhu | Suhu kamar |
| nama | Pompa Metering Kimia Solenoid Cocok Diafragma |
|---|---|
| Bahan | PTFE+EPDM、NBR、 |
| Warna | Hitam / Abu-abu / Putih / dll. |
| Fitur | Ketahanan penuaan, ketahanan korosi, elastisitas yang baik |
| Proses | Proses komposit |
| Ketebalan | 3mm |
|---|---|
| Daya tahan | Tinggi |
| tingkat kebocoran | 0,05% |
| Rentang Tekanan | 0,5-2,5Mpa |
| Warna | Hitam |
| Daya tahan | Tinggi |
|---|---|
| Tekanan | Tekanan Sedang |
| Rentang Tekanan | 0,5-2,5Mpa |
| Bentuk | Bulat |
| tingkat kebocoran | 0,05% |
| Maks. Viskositas Diferensial | 200 CSt |
|---|---|
| Bahan | PTFE, EPDM, FKM |
| Max. Maks. Differential Temperature Suhu Diferensial | 50°C |
| Maks. viskositas | 200 CSt |
| Maks. Ukuran partikel | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Pressure Tekanan Diferensial | 20 Bar |
|---|---|
| Maks. Ukuran partikel | 2 mm |
| Max. Maks. Suction Lift Angkat Hisap | 7 m |
| Bahan | PTFE, EPDM, FKM |
| Maks. Tekanan | 100 batang |
| Kebisingan | Kebisingan Rendah |
|---|---|
| Hubungan | Koneksi berulir |
| Daya tahan | Daya Tahan Tinggi |
| Suhu | suhu tinggi |
| Laju Aliran | Laju Aliran Tinggi |
| Maks. Laju Aliran | 10 M3/h |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Tekanan Diferensial | 20 Bar |
| Maks. Viskositas Diferensial | 200 CSt |
| Tekanan pelepasan maksimum | 20 Bar |
| Maks. Tekanan | 100 batang |
| Aplikasi | Otomasi Industri |
|---|---|
| MENGALIR | 0-20 liter/menit |
| Kekuatan | 2W |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Cairan | Udara, Air, Minyak |
| Max. Tingkat Aliran Diferensial | 10 M3/h |
|---|---|
| Maks. Viskositas Diferensial | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Temperature Suhu Diferensial | 50°C |
| Maks. Tekanan | 100 batang |
| Max. Maks. Discharge Head Kepala Pembuangan | 20 M |