| Max. Tingkat Aliran Diferensial | 10 M3/h |
|---|---|
| Maks. Laju Aliran | 10 M3/h |
| Max. Maks. Differential Temperature Suhu Diferensial | 50°C |
| Max. Maks. Discharge Head Kepala Pembuangan | 20 M |
| Maks. Viskositas Diferensial | 200 CSt |
| Cairan | Udara, Air, Minyak |
|---|---|
| Kekuatan | 2W |
| MENGALIR | 0-20 liter/menit |
| Tekanan | 0-10 Bar |
| Aplikasi | Otomasi Industri |
| Max. Maks. Suction Lift Angkat Hisap | 7 m |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Tekanan Diferensial | 20 Bar |
| Maks. Laju Aliran | 10 M3/h |
| Max. Maks. Vacuum Kekosongan | 0,5 batang |
| Max. Tingkat Aliran Diferensial | 10 M3/h |
| Manufacturer | Solenoid Valve Co. |
|---|---|
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Flow Rate | High Flow Rate |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Fit | Drainer |
| Pemanjangan | Tinggi |
|---|---|
| Berat badan | cahaya |
| Daya tahan | Tinggi |
| Kelembaban | Tinggi rendah |
| daya tarik | Tinggi |
| Paket | karton, kasus kayu, dll. |
|---|---|
| Pengolahan Permukaan | Poles, Sandblasting, dll. |
| Warna | hitam, putih, merah, dll. |
| Rentang Tekanan | 0-10 Bar |
| Ketebalan | 0,5mm-10mm |
| Masa hidup | 50.000 kali |
|---|---|
| MENGALIR | 0-20 liter/menit |
| Merek | OEM |
| Aplikasi | Otomasi Industri |
| Tekanan | 0-10 Bar |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Media | Air |
| Thickness | 3mm |
| Max. Maks. Discharge Head Kepala Pembuangan | 20 M |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Temperature Suhu Diferensial | 50°C |
| Max. Tingkat Aliran Diferensial | 10 M3/h |
| Tekanan pelepasan maksimum | 20 Bar |
| Maks. Viskositas Diferensial | 200 CSt |
| Flow | 0-20 L/min |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Power | 2W |
| Size | 1/4 |
| Fluid | Air, Water, Oil |