| Media | Air |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Thickness | 3mm |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Maks. Laju Aliran | 10 M3/h |
|---|---|
| Max. Tingkat Aliran Diferensial | 10 M3/h |
| Maks. Viskositas Diferensial | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Vacuum Vakum Diferensial | 0,5 batang |
| Max. Maks. Differential Pressure Tekanan Diferensial | 20 Bar |
| Max. Maks. Suction Lift Angkat Hisap | 7 m |
|---|---|
| Maks. Tekanan | 100 batang |
| Max. Maks. Differential Pressure Tekanan Diferensial | 20 Bar |
| Maks. viskositas | 200 CSt |
| Maks. Laju Aliran | 10 M3/h |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Pressure | Medium Pressure |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Temperature | High Temperature |
| Daya tahan | Daya Tahan Tinggi |
|---|---|
| Laju Aliran | Laju Aliran Tinggi |
| Tahan korosi | Ketahanan Korosi Tinggi |
| Aplikasi | Aplikasi Luas |
| Suhu operasi | Kisaran Suhu Pengoperasian yang Luas |
| Laju Aliran | Laju Aliran Tinggi |
|---|---|
| Tegangan | Tegangan rendah |
| Hubungan | Koneksi berulir |
| Kebisingan | Kebisingan Rendah |
| Suhu | suhu tinggi |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Valve Operation | On/Off |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Valve Type | Control Valve |
| nama | Gasket bahan kimia makanan farmasi cladding |
|---|---|
| Lingkungan | Farmasi, makanan, kimia, dll |
| Bahan | PTFE+EPDM、NBR |
| Ukuran | DN-10~DN-100 |
| Teknologi | Proses komposit |
| Suhu operasi | Kisaran Suhu Pengoperasian yang Luas |
|---|---|
| Daya tahan | Daya Tahan Tinggi |
| Aplikasi | Aplikasi Luas |
| Ukuran | Disesuaikan |
| bahan | Baja tahan karat |
| Aplikasi | Aplikasi Luas |
|---|---|
| Suhu | suhu tinggi |
| Tahan korosi | Ketahanan Korosi Tinggi |
| Laju Aliran | Laju Aliran Tinggi |
| Hubungan | Koneksi berulir |