| Warna | Hitam |
|---|---|
| Toleransi | ±0,02mm |
| Aplikasi | Industri |
| Suhu | Tinggi |
| Pengiriman | cepat |
| color | Black |
|---|---|
| material | Rubber |
| temperature | High |
| performance | Excellent |
| delivery | Fast |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
|---|---|
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Sealing | Airtight |
| Quality | Good Quality;Standard Quality |
| Pemeliharaan | rendah |
|---|---|
| Perlawanan | Tahan Korosi |
| Kebocoran | rendah |
| Penyegelan | kedap udara |
| Ukuran | Berbagai |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Appliion | Hydraulic Breaker Hammer |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Service | ODM, OEM |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Diaphragm Materials | NBR |
| Fit | SANDPIPER |
| Weight | 0.087 Kg |
| Style | Mechanical Seal |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Fit | SANDPIPER |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
| Bahan | EPDM |
|---|---|
| Suhu media | -10 hingga 100 °C |
| Ukuran | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| Suhu sterilisasi | Max. Maks. 150 150 |
| Jenis | Diafragma pengganti |
| nama | Rolling Diaphragm, Fuel Regulator Valve Rubber Diaphragm |
|---|---|
| Bahan | NBR NR EPDM FKM CR |
| Adegan penggunaan | Pengatur Bahan Bakar |
| Warna | Hitam atau disesuaikan |
| Kehidupan pelayanan | Lebih dari 1000000 kali |
| Bahan diafragma | NBR |
|---|---|
| Suhu media | -10 hingga 100 °C |
| Ukuran | 10 | 10 | 20 | 20 | 25 | 25 | 40 | 40 | 5 |
| Kekosongan | Hingga 70 mbar (mutlak) |
| Diafragma | Diafragma pengganti |